VIDEOPRODUKCE

PROMO VIDEA

Potřebujete zpropagovat váš projekt, akci či produkt? Video od nás může být skvělým nástrojem. Vytvoříme krátké poutavé video, které upoutá váše návštěvníky a promění je v zákazníky.

Chci video !

REPORTÁŽE

Pořádáte nějaký event či sportovní akci? Pak je reportážní video formou přesně pro vás. Vytvoříme reportáž s profesionální postprodukcí, takže na vaši akci jen tak někdo nezapomene.

Chci video !

ULTIMA SPORT CHANNEL

Provozujeme kanál USC, který podporuje méně známé sporty. Myslíte si, že váš sport je zajímavý a zasloužil by si zviditelnit. Ozvěte se a určitě něco vymyslíme.

Chci video !

S kým se můžete setkat při tvorbě videa?

Jan Vlášek

Chief Executive Officer

Václav Liška

Chief Operations Officer

Jakub Kopecký

Marketing Specialist

A jak to celé probíhá?

Domluvme si schůzku

Osobní jednání je základem pro kvalitně odvedenou práci. Na úvodní schůzce vyslechneme Vaše představy a v navazujících jednáních je pak postupně poskládáme do konkrétní podoby, stanovíme přesný časový harmonogram projektu a můžeme začít pracovat.

Začínáme točit

Vždy postupujeme podle scénáře schváleného klientem a v mezích časového harmonogramu. Pracujeme v týmu, který je precizní a pro potřeby klienta časově flexibilní.

Je třeba to sestříhat

Postprodukční práce provádíme v profesionálních programech Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects včetně různých pluginů a dalších souvisejících programech pokud jde o zvuk, colorgrading apod.

A je hotovo

Mezivýstupy při postprodukci vždy postupně konzultujeme s klientem tak, aby finální práce plně korespondovala s původním zadáním. Spokojený klient je naší největší odměnou.

DÁLE NABÍZÍME